R.M.A. Centrum, s. r. o.
Poliklinika Praha 7 Klinické laboratoře Příjem pacientů

Zahradní domky

Zajímavé odkazy na zahradní domky:

Pořiďte si na zahradu něco pěkného! Naše zahradní domky a zahradní nábytek má na zahradě mnoho klientů k plné spokojenosti. Naše zahradní domky jsou od pečlivě vybraných zahraničních dodavatelů. Pro zahradní domky, altány i pergoly navštivte náš eshop. Zahradní domky, úsměv a vstřícnost to je naše firma z Kutné Hory.

Zahradní domky dřevostavby vyrábíme opracováním z vyzrálého, vybraného a vysušeného smrkového řeziva. Zahradní domek má srubovou konstrukci za použití rohového křížového spoje. Naše zahradní domky jsou výhrou pro kupujícího. Zahradní domky dřevostavby mají okna a dveře osazeny jednoduchým sklem.

Další zajímavé odkazy:

Máte budovy, majetek a hledáte vhodné alarmy či komplexní zabezpečovací systémy a technologie pro ochranu před krádeží? Naší hlavní činností je instalace a prodej zabezpečovacích systémů, CCTV, alarmů či senzorů. Pro systémy nehledejte jinou firmu, naše to zvládne. Máme již za sebou instalace řady zabezpečovacích systémů či alarmů v menších či rozsáhlých budovách nebo areálech.

Plastové obaly mají některé výhody a nevýhody, to je všeobecně známo. Naše firma Vám nabízí plastové obaly z kvalitních materiálů, které málo škodí přírodě. Naše stroje získaly mezinárodních ocenění zlatou medailí. Tato ocenění máme vystaveny.

Virtuální prohlídky chcete -li panoramatické prohlídky hýbou webem! Ano, virtuální prohlídky dávají novou šťávu webovým prezentacím. Panoramatické prohlídky dokonale imitují realitu a zájemci o reality už nemusí jezdit na reálné prohlídky. Ukázky našich schopností najdete na webu kde můžete současně učinit závaznou rezervaci pro konzultaci s našimi specialisty.

V oboru hromosvody a montáž satelitu máme přes 30 let vynikající praxe. Naše firma zajistí v Praze a okolí montáž hromosvodu a revize hromosvodu a montáž televizních antén a satelitu. Objednávku provádějte telefonicky, nebo emailem na našich webových stránkách firmy. Na naše hromosvody se můžete spolehnout, dodáváme také zabezpečovací elektronická zařízení.

Nabízíme outsourcing, servis PC a správa počítačové sítě pro školy, úřady a firmy. Nabídka pro instituce služby sítí vychází z finančních možností rozpočtové sféry. Služba správa počítačové sítě je tak klíčová, že si nemůžete dovolit nenajmout si profesionální zkušené IT specialisty.

Adresa

R.M.A. Centrum s.r.o.
Dukelských hrdinů 17
170 00 Praha 7
Tel: 233 378 809 - recepce

Otevírací doba

Pondělí 7.00 - 17.00
Úterý 7.00 - 17.00
Středa 7.00 - 19.00
Čtvrtek 7.00 - 18.00
Pátek 7.00 - 13.00