R.M.A. Centrum, s. r. o.

Poliklinika

R.M.A. Centrum, s. r. o. - poliklinika Poliklinika, praktický lékař, urologie, rehabilitace, mamografie, sonografie, dermatologie Poliklinika Praha 7

Poliklinika

Poliklinika R.M.A. Centrum s. r. o. poskytuje ambulantní lékařskou péči v Praze 7. Na poliklinice jsou poskytovány i specializované lékařské služby. Poliklinika má ve svých řadách kvalifikované lékaře a specialisty v oborech např. praktický lékař, interní lékařství, urologie, mamologie, rehabilitace a jiné. Také zajišťuje pracovnělékařskou službu.

Poliklinika R.M.A. Centrum s. r. o., Praha 7

Diagnostické a léčebné zařízení R.M.A. Centrum s.r.o. nabízí svým klientům možnost svěřit starost o jejich zdraví do rukou kvalifikovaných odborníků. Kromě řady ambulantních služeb poskytuje zařízení i pomoc při zajištění hospitalizace či odborné specializované konzultace na vysoké úrovni.

Pro diagnostiku onemocnění jsou používány přístroje sonografie, mamografie, EKG, endoskopie, urodynamické systémy, spirometrie a další. Terapie je poskytována ve všech základních oborech. V rámci specializované péče je pro klienty, společnosti, firmy a jiné subjekty poskytována pracovnělékařská služba (dříve Závodní preventivní péče) pro jejich zaměstnance. Další služby jsou v našich nadstandardních preventivních programech.

Klientům (pacientům) jsou k dispozici specialisté v následujících oborech:

K dispozici jsou smluvní lékaři v oborech:

Cílem nestátního zdravotnického zařízení R.M.A. Centrum s.r.o. je poskytování komplexního servisu zdravotních služeb té nejvyšší kvality, s individuálním přístupem ke klientovi (pacientovi) a s minimální ztrátou jeho času.

Poskytování komplexní ambulantní zdravotní péče, poskytování pracovnělékařské služby, zajištění odběru, svozu a zpracování biologického materiálu.