R.M.A. Centrum, s. r. o.
Poliklinika Praha 7 Klinické laboratoře Příjem pacientů

Kosmetické studio

Každá žena se chce líbit, ať už se nechá udržovat jednou do týdne nebo jenom na příležitosti, aby nedošlo k mýlce, kosmetický salon není jenom pro žena jejich zkrášlení ale také pro muže. Doporučujeme některá kosmetická studia jež nabízejí spousty zajímavých nabídek.

Kosmetické studio Praha

Nevíte jak se na večer nalíčit, tak zavítejte do kosmetické studio Ivany Hamberg, zkušené pracovnice v ororu kosmetika, kde vám rádi, poradí a nalíčí podle vaší pleti. Kosmetické studio nedělá jenom líčení ale i čištění, které spojujeme s masážemi, které uvolní váš obličej po náročném dni.

Perfect Day není jenom kosmetické studio ale i masážní studio. Vaše pleť by měla vypadat zdravě a to naše kosmetické studio zařídí hladce. Používáme jenom přírodní kosmetiku a tím nezpůsobuje alergické reakce.

Kosmetické studio pro ženy Dermoestetika má velmi útulné prostředí a proto se zde budete cítit jako doma a nebude vás nic rušit od vaší procedury. Když nevíte přesně, co byste měli dělat z vaší pletě, rádi vám poradíme a doporučíme novou kosmetiku. Naše studio dělá jak jednorázové tak i kondiční ošetření pleti.

Ošetření pleti a těla

Kosmetická studia se zaměřují i na naše pozadí a nabízejí různé ošetření celulitidy. Když zatížíme lymfatický systém stresem a toxiny. Začnou se vytvářet tukové polštářky a vznikne celulitida. Od celulitidy se snaží odpomoci některá kosmetická studia. Kosmetická studia nabízejí, jak masáže na celulitidu na které se většinou dochází více týdnů, ale nejenom to nabízí i masáže a krční páteře. Kterou ocení lidé, kteří tráví velkou část dne za počítačovým stolem.

Kosmetické ošetření pro muže

Mnoho studii mají speciální nabídky pro muže, které jsou sestaveny jen pro jejich pleť. Muži projdou čistěním pleti, které je uvolní. Aplikaci pleťové masky, která jim pleť uklidní a proto i muži s velmi citlivou pokožkou si zde přijdou na své. Během těchto procedur se jim do pokožky dostane několik důležitých prvků na uklidnění, chránění, regeneraci pleti.

Adresa

R.M.A. Centrum s.r.o.
Dukelských hrdinů 17
170 00 Praha 7
Tel: 233 378 809 - recepce

Otevírací doba

Pondělí 7.00 - 17.00
Úterý 7.00 - 17.00
Středa 7.00 - 19.00
Čtvrtek 7.00 - 18.00
Pátek 7.00 - 13.00